چرا Online Learning 24 ؟

برگزاری راحت و آسان دوره های آموزشی شما بصورت مجازی با زیر ساخت های مطمئن

آموزشگاه یار آنلاین دارای مجوز از سازمان فنی و حرفه ای کشور به شماره 31525 ، با استفاده از فناوری های نوین اطلاعاتی و ارتباطی و بکارگیری تمامی استانداردهای لازم جهت آموزش الکترونیکی (مجازی) آماده ارائه خدمات به کلیه آموزشگاهها ، سازمان ها و مراکز آموزشی کشور می باشد. جهت مشاهده نمونه سامانه آموزشی برای آموزشگاهها ، کلیک نمایید.

 

چشم انداز:

ایجاد کنسرسیوم آموزش و یادگیری مهارت بصورت آنلاین برای هر شخص در هر مکان و هر زمان

 

ماموریت:

تشکیل جامعه ای مشترک از رهبران و مبتکران یادگیری و آموزش مهارت است که برای پیشرفت در زمینه آموزش و یادگیری دیجیتال و با کیفیت ، با ایجاد بسترهای ارتباطی پر ظرفیت و سامانه های آموزشی آنلاین به روز و ارائه خدمات بصورت مشارکتی و مبتنی بر گفتگو به کار می رود و پاسخی به پاندمی جهانی به منظور قرار گرفتن در شرایط آمادگی و اضطرار است که برای رسیدن و تعامل فراگیرنده ، مدرن و به روز طراحی شده است .

 

پیاده سازی توسط مجموعه گسترده ای از منابع ، از جمله انتشارات بهترین روش ها ، معیارهای کیفیت ، آموزش های پیشرفته ، کنفرانس های مبتنی بر جامعه ، تحقیقات تجربی مبتنی بر مهارت ها و فنون کاربردی و نیز راهنمایی های تخصصی که از نوآوری و کیفیت الهام می گیرد.

صرفه جویی در زمان و مکان ، کاهش سفرهای غیر ضروری و اتصال افراد به شبکه آموزشی توسط کامپیوتر ، لپ تاپ ، تبلت و یا موبایل ، باعث فراگیر بودن دسترسی آسانتر و سریعتر به فرآیند آموزشی برای کاربران خواهد بود.